Ścieżka Cukiena MaciuśStrona główna O Nas

Informacje o firmie

Już niebawem strona naszej Firmy w nowej odsłonie. Prosimy o jeszcze odrobinę cierpliwości.


Kolejna MANUFAKTURA PIECZYWA w naszej Sieci...

Szanowni Państwo. Już w najbliższą środę  12 grudnia b.r. zapraszamy do naszego nowego punktu firmowego spod znaku "Manufaktura Pieczywa", który znajdował się będzie w Sosnowcu - ulica Orla 22.

Więcej szczegółów można znaleźć na naszym profilu FB ---> https://www.facebook.com/cukierniapiekarniamacius/

Serdecznie zapraszamy.Dla Firm...na słodko

Jeśli Państwa Firma organizuje swój jubileuszowy bankiet lub inne przyjęcie, a chcielibyście na nim podać zaproszonym gościom niepowtarzalną słodką przekąskę z logo firmowym lub innym motywem - zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą muffinek lub babeczek reklamowych. Pytania prosimy kierować na adres e-mail: cukiernia@cukiernia.sosnowiec.pl

Zapraszamy
GRALIŚMY z Wielką Orkiestrą Światecznej Pomocy w Sosnowcu !!!)))

25 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy był dla nas wyjątkowy.Mieliśmy przyjemność przygotować tort na tę właśnie okazję.W jego porcjowaniu i serwowaniu pomógł nam Pan Prezydent Arkadiusz Chęciński, któremu serdecznie dziękujemy. Wielkie podziękowania dla Wszystkich, którzy byli z Orkiestrą. Pozdrawiamy.

WSPIERAMY II Przystanekj Świętego Mikołaja

Wykonaliśmy taki [TORT] dla dzieciaków :) .Po raz drugi nasza Firma wspiera Przystanek Świętego Mikołaja organizowany przez Fundację Nieinni,a który odbywa się w sosnowieckiej Hali Sportowej przy ul. Żeromskiego. Było kolorowo i fantastycznie.Płatności kartą...

Informujemy, że w wybranych Sklepach Firmowych naszej sieci można płacić kartami bankowymi. Przy adresie placówki widnieje słowo TERMINAL.

Ich lista znajduje się [tutaj].Zapraszamy na profil Cukiernia Piekarnia Maciuś na Facebook`u.

NOWY SKLEP

Informujemy naszych Klientów, że od dnia 17 marca b.r.  zostanie otwarty po remoncie nasz  Sklep Firmowy w Sosnowcu przy ul.Kalinowej.

Natomiast od 18 marca zostanie otwarty nowy Sklep Firmowy przy ul.Warszawskiej w Sosnowcu. Zapraszamy na degustacje oraz zakupy w cenach promocyjnych. Do zobaczenia.Tort dla karateków...

Wykonaliśmy tort dla 200 osób z okazji Mistrzostw Europy w Karate, które odbyły się w dniach 29-30 listopada 2014 w Sosnowcu.
112 Urodziny Jana Kiepury

 Z okazji 112 Rocznicy Urodzin "Chłopaka z Sosnowca"-  Jana Kiepury, przygotowaliśmy tort, którym częstowani byli mieszkańcy naszego miasta. [foto]. Pamiętamy, gdy odsłonięto pomnik Mistrza, wówczas też mieliśmy sposobność wykonać dzieło  [foto 2] .Tort dla Stanisława Jędryki

Z okazji 80-tych urodzin pochodzącego z Sosnowca  znanego reżysera- Stanisława Jędryki mieliśmy okazję wykonać tort okolicznościowy zamówiony na tę właśnie uroczystość.
Zapraszamy serdecznie do obejrzenia prezentacji przedstawiającej część naszej oferty. [VIDEO1]

O nas

W roku 1983 moi rodzice- Olga i Maciej  rozpoczęli działalność związaną z produkcją wyrobów cukierniczych. Firma nosiła wówczas nazwę CUKIERNICTWO- Olga Nawalkowska.  Mała cukiernia mieściła się w Sosnowcu przy ul. Pięknej 5, gdzie oboje wytwarzali oraz sprzedawali swoje wyroby.

W roku 1991, po ukończeniu Technikum Przemysłu Spożywczego w Zabrzu -specjalność : piekarstwo- dołączyłem do rodziców i 1993 roku, po przeprowadzeniu inwestycji, rozpoczęliśmy produkcje i sprzedaż pieczywa.

W roku 1994 przekształciliśmy firmę w spółkę cywilną. W jej skład wchodził mój ojciec i ja. Wówczas pojawiła się nazwa: CUKIERNIA-PIEKARNIA „Maciuś” s.c. Maciej i Damian Nawalkowski.

W roku 1996 współpracę z nami rozpoczął mój młodszy brat- Marek. Rok później zakład powiększyliśmy o nową halę produkcyjną.

Rok 2000 był szczególnie ważny dla rozwoju naszej działalności, gdyż rozpoczęliśmy inwestycje związane z budową nowego zakładu produkcyjnego w Sosnowcu przy ul. Zielonogórskiej 67.

W sierpniu 2002 roku  do nowego zakładu została przeniesiona produkcja cukiernicza, a w kwietniu 2005 roku uruchomiliśmy produkcję pieczywa w nowej hali do produkcji pieczywa.

Od tej chwili w skład naszej firmy wchodzą : piekarnia przy ul. Pięknej 5 oraz piekarnia i cukiernia przy ul. Zielonogórskiej 67 oraz cała gamę sklepów firmowych i  patronackich na terenie Sosnowca i miast sąsiednich, a ich ilość cały czas się powiększa.

W roku 2003 przekształciliśmy naszą firmę w spółkę jawną i działamy jako CUKIERNIA -PIEKARNIA „Maciuś” Sp.J. Maciej Damian Marek Nawalkowski.

Nieustannie, od początku działalności  zajmujemy się szkoleniem uczniów w zawodzie piekarz i cukiernik, wiele z tych osób po ukończeniu nauki znajduje zatrudnienie w naszych zakładach. Cały czas dbamy o rozwój kwalifikacji naszych pracowników.

Produkcja nasza  obejmuje szeroki asortyment piekarniczy i cukierniczy, który bez przerwy powiększamy uwzględniając nowe trendy w branży oraz gusta klientów nie zapominając oczywiście o starych, tradycyjnych recepturach.

Cały czas dbamy o wysoką  jakość  naszych wyrobów oraz o jak najlepsze warunki pracy naszego personelu.

 

                                                                          Damian Nawalkowski

 Oferta Handlowa dla odbiorców handlowych

Jesteś zainteresowany współpracą z nami? Sprawdź w [OFERTA]